کسب و کار خود را آغاز کنید و رشد دهید

ما یک آژانس دیجیتال خلاق در تهران هستیم که با بکارگیری قواعد نوین طراحی برای پاسخگویی به چالشهای کسب و کارهای امروزی، طیف کامل خدمات پایه برای راه‌اندازی، معرفی و ارتقای کسب و کار شما را ارایه می‌دهیم

services design 2 - محمود محرابی | محقق و پژوهشگر فناوری اطلاعات

طراحی و کدنویسی

با موج جدیدی که امروز در جامعه‌ی کشورمان راه افتاده، کمتر کسی هست که به اینترنت دسترسی نداشته باشد. امروزه همگی در حال جستجو در عالم بی‌پایان اینترنت هستند. ولی اما شما و کسب و کار شما کجای این دنیای دیجیتال قرار گرفتید؟ در قرن حاضر کسب و کارها به دنیای مجازی مهاجرت داشتن و هر تجارتی بدون داشتن یک وب سایت و پایگاهی که بتواند اطلاعات خودش را به مشتریانش ارائه بدهد قطعا یک کسب و کار ناقص محسوب می‌شود. وب سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کارتان است. پس طراحی وب سایت شما اهمیّت بسیار زیادی دارد. ما در اینجا به خوبی این موضوع را درک می‌کنیم و مهارت و تجربه لازم برای ایجاد یک وب سایت با کیفیت و درخور نام و برند شما را داریم.

services design 2 - محمود محرابی | محقق و پژوهشگر فناوری اطلاعات
services seo 1 - محمود محرابی | محقق و پژوهشگر فناوری اطلاعات
services seo 1 - محمود محرابی | محقق و پژوهشگر فناوری اطلاعات

بهینه‌سازی سایت

سئو (SEO) یا بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو به معنای فریب و یا دستکاری موتور‌های جستجو نیست بلکه برای بهبود رویت و ارتباط وب سایت‌ها در نتایج جستجوی طبیعی با هدف رسیدن به رتبه‌بندی بالا، ایجاد شده‌. سئو را می‌توان مجموعه‌ای از روش‌ها برای تغییر استراتژیک وب سایت دانست. سئو فرآیند ساده‌ای نیست که به راحتی پیاده‌سازی شود زیرا نیازمند دانش زیاد، علم پیش زمینه‌ای و صبر است. موتور‌های جستجو با تغییر مداوم الگوریتم‌های رتبه‌بندی خود غیر قابل پیش‌بینی هستند، بنابراین وظیفه مهندسین سئو بروز نگه داشتن اطلاعات خود در این زمینه است. متخصصین ما با آنالیز و بهینه‌سازی، شما را به رتبه‌های اول موتورهای جستجو هدایت می‌کنند.

services analysis 1 - محمود محرابی | محقق و پژوهشگر فناوری اطلاعات

تحلیل و آنالیز

وقتی از آنالیز سایت صحبت می‌کنیم منظور بررسی ساختار، تحلیل محتوا و در مجموع امتیاز کاربری سایت است. معمولا تحلیل سایت بر اساس تکنولوژی و استانداردهای موتورهای جستجوی که در صدر آنها گوگل قرار دارد صورت می‌گیرد. این تحلیل و بررسی بر اساس نیازها و رفتارهای مخاطب از یک طرف و نکات فنی و تکنیکال که باید در سایت‌های اینترنتی رعایت شود و امکانات رقبا صورت می‌پذیرد. یکی از مهمترین فاکتورهایی که گوگل برای نمایش در نتایج جستجو به آن اهمیت می‌دهد، سرعت بارگذاری وب سایت است که به عوامل زیادی مربوط می‌شود که باید یک متخصص، وب سایت را آنالیز نماید. از خدمات ارزنده‌ی ما تحلیل حرفه‌ای وب سایت و سرعت بارگذاری اطلاعات شما است.

services analysis 1 - محمود محرابی | محقق و پژوهشگر فناوری اطلاعات
services security - محمود محرابی | محقق و پژوهشگر فناوری اطلاعات
services security - محمود محرابی | محقق و پژوهشگر فناوری اطلاعات

تست نفوذ و امنیت

استفاده از شبکه‌های کامپیوتری و سرورها علاوه بر امکاناتی که در اختیار افراد و کسب و کارها قرار می‌دهد آنان را در معرض مشکلات و خطراتی نیز قرار می‌دهد و این هنگامی شبکه‌ها یا سایت‌ها را در معرض خطر قرار می‌دهد که از طراحی و مدیریت صحیح و امنی برخوردار نباشند و راه‌هایی را ندانسته برای هکرها و ویروسها باز می‌گذارند. در راستای ارزیابی و یافتن نقاط ضعف امنیتی، از روش‌های مختلف تست نفوذپذیری استفاده می‌گردد. در این تست‌ها با استفاده از تکنیک‌های هک، یک حمله واقعی را شبیه‌سازی می‌کنند تا به این وسیله سطح امنیت یک شبکه یا سیستم را مشخص کنند. این کار کمک می‌کند تا بر روی امنیت شبکه یا وب سایت خود یک ارزیابی واقعی داشته باشد.

services advise 1 - محمود محرابی | محقق و پژوهشگر فناوری اطلاعات

مشاوره تخصصی

همانگونه که می‌دانید داشتن یک وب سایت اینترنتی، تنها یک تجمل یا تبلیغ نیست، بلکه وب سایت اینترنتی شما عبارت است از هویت شما در دنیای مجازی. به عبارت دیگر همانگونه که شما در دنیای حقیقی صاحب یک کسب و کار می‌باشید، در دنیای وب و اینترنت نیز با داشتن یک وب سایت، دارای یک تجارت اینترنتی هستید. بنابراین همانگونه که شما برای سرمایه‌گذاری و آغاز یک فعالیت جدید در کسب و کارتان نیازمند مشاوره و کسب اطلاعات می‌باشید، در دنیای مجازی نیز نیازمند دریافت نظرات متخصصین این عرصه می‌باشید. ما با استفاده از کارشناسان مجرب و فعالیت تخصصی چند ساله‌ای که در این عرصه داشته‌ایم، آمادگی کامل برای ارائه مشاوره تخصصی در این عرصه‌ را داریم.

services advise 1 - محمود محرابی | محقق و پژوهشگر فناوری اطلاعات
services teach - محمود محرابی | محقق و پژوهشگر فناوری اطلاعات
services teach - محمود محرابی | محقق و پژوهشگر فناوری اطلاعات

آموزش و تدریس

در ایران شاهدیم که هر روز به افرادی که به حرفه‌ی برنامه‌نویسی علاقه‌مند می‌شوند، افزوده می‌شود. از آن‌جایی که مشاغل مربوط به برنامه‌نویسی از پرطرفدارترین و پر درآمدترین مشاغل این روزها هستند پس طبیعی است که افراد باید به دنبال کسب دانش بیشتر در این حوزه باشند. ساخت اپلیکیشن و همچنین طراحی وب‌سایت، از جمله کارهایی هستند که برنامه‌نویسان سراغ آن می‌روند. آینده شغلی برنامه‌نویسی، کاملا به تکنولوژی و فناوری مرتبط است و با ظهور هر علم و فناوری جدید، این حرفه دستخوش تغییر می‌شود. برنامه‌نویسی یکی از علوم سخت و کمی پیچیده است که به شدت به یک مدرس و استاد نیاز پیدا می‌کند. ما اینجا هستیم که این مشکل را حل کنیم. پس نگران نباشید!

services digital marketing - محمود محرابی | محقق و پژوهشگر فناوری اطلاعات

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال به مجموعه فعالیت‌هایی که در راستای تبلیغ محصولات و خدمات با استفاده از ابزارهای دیجیتالی صورت می‌گیرد گفته می‌شود. مشتریان در دیجیتال مارکتینگ بیشترین اهمیت را دارند برای همین شرکت‌ها با استفاده از ابزارهایی مانند وب سایت، ایمیل، پیامک، شبکه‌های اجتماعی سعی می‌کنند رفتار مشتریان را تحلیل کنند تا تبلیغات خود را در زمان مناسب و بر روی طیف وسیعی از کاربران منتشر نمایند. شرکت‌ها متوجه شدند که برای موفقیت باید در اینترنت حضور فعال داشته باشند و از فضای آن برای جلب مشتری جدید و معرفی کالا و خدمات خود استفاده کنند پس باید از تکنیک های بازاریابی دیجیتال بصورت موثر استفاده کنند.

services digital marketing - محمود محرابی | محقق و پژوهشگر فناوری اطلاعات
services robot 2 - محمود محرابی | محقق و پژوهشگر فناوری اطلاعات
services robot 2 - محمود محرابی | محقق و پژوهشگر فناوری اطلاعات

طراحی ربات

ربات‌های نرم‌افزاری برنامه‌هایی هستند که می‌توانند بخشی یا کل یک فرآیند را به صورت خودکار انجام دهند. البته برخی از ربات‌ها از سطح بالایی از هوش مصنوعی بهره‌مند هستند و می‌توانند بر اساس رفتار مخاطب، پاسخ‌های متفاوتی ارائه کنند. شبکه‌های اجتماعی در حال حاضر با رشد چشمگیری روبرو بوده، به همین دلیل کسب و کارهای زیادی با این شبکه‌ها راه اندازی شدن تا بتوانند به راحتی با مشتری ارتباط گرفته و محصول خود را به مشتری ارائه دهند. متخصصین ما آماده هستند تا وب سایت و یا خدمات شما را در بستر شبکه‌های اجتماعی نظیر تلگرام و اینستاگرام در اختیار کاربرانتان قرار دهند تا بتوانید با سهولت و راحتی بیشتر کسب و کار خودتان را مدیریت کنید.

services graphic - محمود محرابی | محقق و پژوهشگر فناوری اطلاعات

طراحی گرافیک

یک جمله‌ی معروفی در این باب هست که Good Look Is Good! هر چیز زیبایی، قطعا خوب است! این اولین و سریع ترین واکنش مغز انسان در مقابله با یک پدیده هست. اگر در تجارت شما زیبایی و حرفه‌ای بودن نمایان نباشد، شما قطعا برای مشتریانتان جذاب نخواهید بود! گرافیک و طراحی یک امر بسیار مهم در نوک پیکان تجارت شماست. اگر همه‌ی تلاش و هزینه شما در سایت محدود به این موضوع باشد که صرفاً کاربران به سایت شما وارد شوند، ولی سایت شما گرافیک خوبی نداشته باشد و نتواند مخاطب را در سایت نگه دارد، ضرر کرده‌اید. چون اولین چیزی که وقتی کاربران وارد سایت می‌شوند به آن توجه می‌کنند جذابیت سایت و مرتب بودن آن است. ظاهر کسب و کارتون رو کاملا جدی بگیرید.

services graphic - محمود محرابی | محقق و پژوهشگر فناوری اطلاعات
services 3d - محمود محرابی | محقق و پژوهشگر فناوری اطلاعات
services 3d - محمود محرابی | محقق و پژوهشگر فناوری اطلاعات

طراحی سه‌بعدی

فرقی نمی‌کند تصویری واقعی از یک پروژه یا محصول وجود داشته باشد یا نه. شما می‌توانید از یک مدل سه‌بعدی برای معرفی و فروش محصول و خدمات خودتان استفاده کنید. طراحی سه‌بعدی یک روش عالی و ارزان برای معرفی محصولات به حساب میاد. می‌توانید از یک طرح سه‌بعدی روی سایت، کاتالوگ استفاده کنید. برای معرفی محصول خودتان همیشه عکاسی بهترین انتخاب نیست، چون می‌تواند برای شما خیلی هزینه بردار باشد. یک فیلم کوتاه سه‌بعدی تبلیغاتی می‌تواند یکی از بهترین ابزارهای معرفی پروژه، محصول، یا حتی دکوراسیون داخلی به شمار بیاد. یک انیمیشن که با تخصص بالا، مطالعه و کارگردانی خوب ساخته شود، می‌تواند در روند تبلیغاتی شما تاثیر بسزایی داشته باشد.

services ads 4 - محمود محرابی | محقق و پژوهشگر فناوری اطلاعات

تبلیغات پر بازده

در دنیای رقابتی امروز شرکت‌ها برای کسب مزیت رقابتی باید توجه بالایی به مشتریان و رفع نیازهای آنان داشته باشند. از طرفی مشتریان در خرید محصولات دارای سلایق مختلفی هستند که باید آنها را در تنظیم استراتژیهای تبلیغات مورد توجه قرار داد. در صورتی که عناصر مختلف تبلیغات شما در راستای اهداف مدنظر مشتریان قرار گیرد کسب و کار شما از جایگاه رقابتی مناسبی در قیاس با رقبای بازار برخوردار خواهد شد و این نکته باعث افزایش سودآوری شما در بلند مدت خواهد بود. تولید، فروش و بازاریابی و تبلیغات موثر بایستی در کنار یکدیگر قرار گیرند تا منجر به بهترین نتایج شود و در صورت انجام تبلیغاتی موثر و هدفمند منجر به باقی ماندن در ذهن آن‌ها می‌شود.

services ads 4 - محمود محرابی | محقق و پژوهشگر فناوری اطلاعات
services photography - محمود محرابی | محقق و پژوهشگر فناوری اطلاعات
services photography - محمود محرابی | محقق و پژوهشگر فناوری اطلاعات

عکاسی تبلیغاتی

دنیای امروز دنیای رقابت است. مشتریان به دنبال شرکتی هستند که متفاوت از دیگران محصولات و خدمات خود را معرفی کند. عکاسی تبلیغاتی، نوعی عکاسی چالش برانگیز است. عکاس تبلیغاتی، علاوه بر داشتن احساس قوی باید توانایی درک متقابل و درست از خواست، ذائقه و نیاز کارفرمای خود را نیز داشته باشد. کار با کسانی که برای ارائه محصولات خود وسواس خاصی دارند، از چالش‌های این نوع از عکاسی است. به بیان ساده تر عکاس تبلیغاتی باید نمای کاملی را از کالا برداشت کرده و جهت ارائه به مشتری به کارفرما ارائه کند، در این حرفه هدف تنها یک چیز است، نمایش کامل و واضح کالا از زوایای مختلف و زیبا. دقیقا همان کاری که ما در استودیو عکاسی تبلیغاتی انجام می‌دهیم.

services host 1 - محمود محرابی | محقق و پژوهشگر فناوری اطلاعات

معماری سرور و هاست

هاست یا فضای میزبانی به فضای اختصاص داده‌ شده به وب‌سایت گفته می‌شود و دارای حجم معینی جهت نگهداری از اطلاعاتی همچون فایل‌ها، پایگاه داده، متون، تصاویر می‌باشد. عمده تمرکز تجربه‌ی کاربری، روی طراحی و توسعه‌ی وب سایت‌ها به منظور کاربرپسند کردن آن‌ها است. در حالی که هر دوی این موارد به عنوان پیش‌ نیاز به میزبانی وب متکی هستند چرا که هر سرویسی نیاز به بستری برای راه‌اندازی دارد. از این رو، میزبانی وب یا هاست، فاکتوری اصلی و البته نادیده گرفته شده در تجربه‌ی کاربری است. اگر در انتخاب سرویس میزبانی خود دقت کافی نداشته باشید، ممکن است حتی تمامی نکاتی که در طراحی UX وب سایت خود رعایت کرده‌ایم، به خوبی قابل ارائه نباشند.

services host 1 - محمود محرابی | محقق و پژوهشگر فناوری اطلاعات
services sms 1 - محمود محرابی | محقق و پژوهشگر فناوری اطلاعات
services sms 1 - محمود محرابی | محقق و پژوهشگر فناوری اطلاعات

طراحی سامانه پیامکی

پنل پیامکی نرم افزاری آنلاین و تحت‌وب است که برای ارسال پیامک به مشتری، دریافت پاسخ و مدیریت پیام‌ها استفاده می‌شود. فرقی ندارد کسب‌ و کارتان چیست یا چه خدماتی ارائه می‌دهید، برای هر هدف تبلیغاتی می‌توانید از ابزارهای مختلف پنل پیامکی برای جذب مشتری و فروش بیشتر استفاده کنید. زمانی که شما پیامک تبلیغاتی برای مشتری ارسال می‌کنید، مستقیم با او در ارتباط هستید. قطعاً خیلی راحت‌تر و البته کم‌هزینه‎‌تر نسبت به دیگر روش‌های تبلیغاتی نظر مشتری را جلب می‌کنید! امروزه دیگر کسی نیست که یک تلفن همراه در جیبش نباشد! ممکن است همۀ این افراد به شبکه‌های اجتماعی دسترسی نداشته باشند اما قطعاً همه آن‌ها پیامک دریافت می‌کنند.

services content 1 - محمود محرابی | محقق و پژوهشگر فناوری اطلاعات

تولید محتوای دیجیتال

محتوا به شما کمک می‌کند مشتری‌ها را به سمت خود جذب کنید تا مخاطبان درگیرتان شوند و لذت ببرند. می‌توانید بازدیدکنندگان جدیدی به سایت خود بیاورید و درآمدی برای خودتان داشته باشید. اگر شما محتوایی تولید نکنید، از رقبا عقب خواهید ماند. داشتن یک وب سایت غنی و سئو شده با کلمات کلیدی خاص، دغدغه بسیاری از مدیران و وبمستران امروزیی هست که با بالا رفتن رقابت بین وب سایت‌ها این یک مهارت بسیار مهم و یکی از لازمه‌های موفقیت در کسب و کار اینترنتی محسوب می‌شود. از این رو ما در اینجا، با تیم آموزش دیده و حرفه‌ای آماده‌ایم تمام محتوای مورد نیاز شما را تولید کنیم. محتوای سئو شده با کلمات کلیدی شما مهمترین نیازِ امروز وب سایت شماست.

services content 1 - محمود محرابی | محقق و پژوهشگر فناوری اطلاعات

با دریافت و اجرای تمام خدمات بالا، یک کسب و کار از صفر به صد خواهد رسید

همراهِ ما رویات رو بساز

برای دریافت هر کدام از خدمات ما، همین حالا درخواست سفارش خود را ارسال کنید

© استفاده از مطالب این سایت فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع و کسب اجازه کتبی بلامانع است. کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به محمود محرابی می‌باشد.