افزایش ورودی گوگل

سیستم هوشمند افزایش ترافیک سایت

افزایش بازدید سایت یکی از مهم‌ترین مسائلی است که هر صاحب سایت یا وب مستری باید نسبت به آن توجه کافی داشته باشد. در حقیقت شما در رابطه با هر نوع کسب و کار آنلاین که در حال فعالیت باشید بسیار ضروری است که در پی افزایش ترافیک سایت و جذب کاربران فضای اینترنت به سمت خود باشید.

در بروزرسانی‌های گوگل، این موتور جستجو سخت‌گیرانه تر از قبل به برند‌ها اعتماد می‌کند. بنابراین یک سایت برای رسیدن به رتبه‌های خوب، باید اطمینان این موتور جستجو را فراهم کند. بازدید مستقیم وب سایت (دایرکت) با حفظ ملاک‌های رضایت کاربر، از فاکتورهای اثبات شده و مهم در سیستم رتبه‌بندی گوگل به شمار می‌رود و یکی از عوامل مهم در شناخت بهتر برند شما به گوگل می‌باشد.

فرقی نمی‌کند که شما چه نوع خدمات و محصولاتی را به مشتریان خود ارائه می‌دهید. هر اندازه هم که وب سایت شما خوب و باکیفیت باشد اما تا زمانی که قادر نباشید بازدید واقعی برای آن دریافت کنید، تلاش‌های شما بی‌نتیجه مانده و سودی در پی نخواهد داشت. از همین رو یکی از دلایل اصلی عدم موفقیت کسب و کارهای آنلاین، عدم موفقیت در افزایش ترافیک سایت است. مشکل اصلی چنین وب سایت‌هایی دیده نشدن توسط کاربران فضای مجازی می‌باشد. چنانچه مدیران این وب سایت‌ها بتوانند در رابطه با افزایش بازدید سایت  موفق عمل کنند این امکان را خواهند داشت که ترافیک واقعی و هدفمند را به سمت وب سایت خود جذب نمایند.

در این صفحه می‌توانید تعرفه و امکانات متنوع سیستم هوشمند افزایش ترافیک سایت را ملاحظه نمایید و بر اساس نیاز خود بسته  مورد نظر را انتخاب و خریداری نمایید.
اگر برای خرید بسته سوالی در ذهن شما باقی مانده است لطفا با ما تماس بگیرید.

پلن یکپلن دوپلن سهپلن چهارپلن پنج
کد بستهAD-10AD-25AD-60AD-300AD-700
حداکثر تعداد بازدید در روز۱۰۲۵۶۰۳۰۰۷۰۰
حداکثر تعداد بازدید در ماه۳۰۰۴۵۰۱۸۰۰۹۰۰۰۲۱۰۰۰
حداکثر زمان هر بازدید (ثانیه)۱۰۲۰۶۰۱۸۰۳۰۰
تعداد کلمات کلیدی پیشنهادینداردندارد۱۳۵
تعداد زیرصفحهنداردنداردندارد۱۳
کاهش بانس ریت
بهبود رتبه الکسا
ارائه بازدیدهای هدفمند
بازدید با آی پی‌های ایران
انتخاب دستگاه نمایش دلخواه
تعیین زمان بازدید
افزایش ترافیک بازدید از گوگل
تعیین لینک های هدف خاص
امکان تغییر سفارش
تعداد روز نمایش۳۰۳۰۳۰۳۰۳۰
© استفاده از مطالب این سایت فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع و کسب اجازه کتبی بلامانع است. کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به محمود محرابی می‌باشد.